Datums
Latvijas oficiālais Kia dīleris „Forum Auto” komentē nosaukuma maiņu 2013-08-13

Latvijas oficiālais Kia dīleris „Forum Auto” komentē nosaukuma maiņu

Latvijas oficiālais Kia automašīnu dīleris SIA „Kia Automobiles” mainījis savu nosaukumu uz SIA „Forum Auto”, saistot to ar uzņēmuma nākotnes attīstības stratēģiju, kas vērsta uz izaugsmi un paplašināšanos.

„Automobiļu tirgus jau trešo gadu ir stabilizējies, tāpēc esam pieņēmuši stratēģisku lēmumu par uzņēmuma nākotnes attīstību. Palielinoties apjomam, vēlamies esošajiem un potenciālajiem klientiem nodrošināt apkalpošanu un servisu, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem,” nosaukuma maiņu komentē Jānis Ozols, SIA „Forum Auto” Tirdzniecības vadītājs.

Uzņēmuma vadība norāda, ka nosaukuma maiņa ir saistīta ar uzņēmuma turpmākiem plāniem un attīstību automobiļu tirgū, jo jau tuvākajā nākotnē papildus Kia automašīnām tiks piedāvāti arī citu auto ražotāju zīmolu spēkrati. Jānorāda, ka gada nogalē SIA „Forum Auto” atklās jaunu tirdzniecības un apkalpošanas autosalonu, kas atradīsies Kārļa Ulmaņa gatvē 101.

Par Forum Auto
SIA „Forum Auto” ietilpst Igaunijas uzņēmuma Tallina Kaubamaja grupā, un automobiļu tirdzniecībā darbojas jau 6 gadus. Šogad Latvijā pieprasījums pēc Kia automašīnām, salīdzinot ar pagājušo gadu, palielinājies par 15%, savukārt tirgus daļa pieaugusi par 28%, sasniedzot 4,1% atzīmi.

Saraksts
Iepriekšējais Kia Service Advisor Skill Cup 2013
Nākamais Kia oficiālais pārstāvis Latvijā „Forum Auto” turpmāk atradīsies K.Ulmaņa gatvē 101

Jaunais Niro hibrīddzinēja krosovers debitē...

-  Kia hibrīddzinēja krosoveram raksturīgi vairāki šim zīmolam pilnīgi jauni risinājumi, tai skaitā iepriekš neredzēta pārliecinoša ekoauto...
34-bannerLat-815
Facebook YouTube