DIZAINS

DAUDZFUNKCIONĀLS GAN INTERJERĀ, GAN EKSTERJERĀ

DIZAINS
 • Palielināt

  Neatkarīgi no jūsu plāniem automobilis Kia Carens ir izcils un jebkuriem izaicinājumiem gatavs ceļabiedrs. Sava pievilcīgā izskata, ietilpības un daudzpusības dēļ šis daudzfunkcionālais transportlīdzeklis (MPV) patiešām ir unikāls. Uzlabota komplektācija — automobilis ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām un drošības risinājumiem.

 • Palielināt

  Kia Carens ar savu nepārprotami sportisko izskatu rada drošsirdīga automobiļa iespaidu. Inteliģentas brīnišķīga dizaina iezīmes atrodamas visur, kur vien sniedzas jūsu skatiens — no ksenona tuvās gaismas lukturiem maksimālai redzamībai līdz izcili izstrādātam aizmugurējo lukturu dizainam ar iekļautām jaunākajām LED tehnoloģijām. Var droši apgalvot, ka šajā automobilī ir sasniegts optimāls dizaina un funkcionalitātes līdzsvars.

 • Palielināt

  Tas pastāv — MPV, ar kuru jūs degat nepacietībā braukt! Automobilis ir aprīkots ar ergonomiski izstrādātu kabīni, kuras radīšanā prioritāte bija vadītāja komforts, un dažādām augsto tehnoloģiju iespējām, kuras var izmantot intuitīvi, pieskaroties tām ar pirkstu galiem. Baudiet izcilas redzamības iespējas, ko nodrošina vējstikla zemais novietojums un plūstošais paneļa dizains.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

GALVENĀS IEZĪMES

IZKLAIDE UN FUNKCIONALITĀTE

GALVENĀS IEZĪMES
 • Palielināt

  Kia Carens ir maksimāli daudzpusīgs. Tas ir ļoti ietilpīgs, tam ir regulējami sēdekļi un atjautīgi izveidoti glabāšanas nodalījumi, kas izvietoti visā automobilī, arī ietilpīgais bagāžas nodalījums. Tā kā automobilī ir līdz pat 7 sēdvietām, jūs varat aicināt līdzi visu ģimeni. Lai automobilī ievietotu bagāžu vai citus priekšmetus, vienkārši nolokiet sēdekļus.

 • Palielināt

  Atrodoties vadītāja sēdeklī, jums būs iespēja baudīt plašu skatu uz ceļu, augsta līmeņa komfortu un ātri piekļūt augsto tehnoloģiju iespējām. Apsildāmie sēdekļi gan automobiļa priekšpusē, gan aizmugurē sasilda ikvienu, un panorāmas lūkas logs liek smaidīt visa gada garumā. Maigie materiāli, kuriem tā vien gribas pieskarties, un hromētās detaļas veido modernu un pievilcīgu interjeru.

 • Palielināt

  Kia Carens īpašniekam tiek piedāvātas progresīvas un ērtas augsto tehnoloģiju iespējas. Kontroles instrumentu centrālajā daļā visa nepieciešamā informācija tiek uzreiz parādīta uz 4,2 collu LCD plānkārtiņu tranzistorekrāna. Piekļuve navigācijai un augstākās kvalitātes skaņas sistēmai ir tieši tik vienkārša, cik vienkārši ir pieskarties lielajam 7 collu skārienjūtīgajam ekrānam.

 • Palielināt

  Mūsu mērķis ir ar tehnoloģiju palīdzību palielināt prieku, ko gūstat braukšanas laikā. Piemēram, aizmugurējā skata kamera, kas uz ekrāna parāda automobiļa aizmugurē esošos objektus, tiklīdz jūs ieslēdzat atpakaļgaitu. Vēl labāk — iekļauta viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma, kas padara iebraukšanu „kabatā” par īstu atpūtu.

 • Palielināt

  Izvēlieties starp diviem automobiļa Kia Carens dzinējiem — benzīna vai dīzeļa. Lai nodrošinātu labāko dinamisko pārslēgšanos un degvielas efektivitāti, papildiniet dīzeļdzinēju ar progresīvo 7 pārnesumu dubultā sajūga transmisiju (DCT). Kad piebraucat pie luksofora, „Idle Stop&Go” tehnoloģija automātiski izslēdz dzinēju, šādi samazinot degvielas patēriņu un emisijas.

 • Palielināt

  Kia Carens aktīvās un pasīvās drošības iespējas aizsargā jūs un jūsu pasažierus. Piemēram, joslu maiņas brīdinājuma sistēma brīdina jūs, ja nejauši izbraucat no joslas. Citas inovatīvās drošības tehnoloģijas ietver automobiļa stabilitātes kontroles sistēmu (VSM), 6 gaisa spilvenus, bremžu palīgmehānismu sistēmu (BAS) un elektronisko stabilitātes kontroli (ESC).

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

7 GADU GARANTIJA

 • Pēc tam, kad KIA CARENS automobilis ir izturējis stingrās drošuma un izturības pārbaudes, mēs lepojamies, ka Kia Carens tāpat kā citi Kia modeļi var saņemt vadošo nozares garantiju. Katrai jaunajai Kia automašīnai tiek piešķirta 7 gadu/ 150 000 km nobraukuma garantija (neierobežota līdz 3 gadiem; sākot ar 4. gadu 150 000 km).

7 GADU NAVIGĀCIJAS SISTĒMAS KARŠU ATJAUNINĀŠANAS PROGRAMMA

 • Rūpējoties par visaptverošu kvalitāti, katram Kia automobilim, kam rūpnīcas aprīkojumā ir uzstādīta LG navigācijas ierīce, ir tiesības uz sešiem bezmaksas karšu atjauninājumiem reizi gadā. Tas ir unikāls piedāvājums, kas nodrošina, ka jūsu navigācijas sistēma vienmēr ir aktualizēta..

Euro NCAP piecu zvaigžņu drošības novērtējums

 • DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ!

  Automobiļa izcilo drošības rādītāju dēļ Kia Carens tika piešķirts prestižais Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums.

APKOPES INTERVĀLI

B (1,6 GDI)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI
B (2,0 GDI)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI
D (1,7 CRDi)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

Dzinējs Komplektācija Pārnesumu kārba Degviela CO₂ izmeši Vidējais degvielas patēriņš Cena Atlaižu cenas
U2-1.7 (High) MTEXManuālāDīzelis1264,823 69020 690
U2-1.7 (High) ATEXAutomātiskāDīzelis1274,824 99021 990
U2-1.7 (High) ATComfort PackAutomātiskāDīzelis1274,827 99023 990
* Kia 7 gadu/150 000 km garantija jaunām automašīnām
Spēkā visās ES dalībvalstīs un Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā, ievērojot vietējos noteikumus.


** Kia 7 gadu karšu atjauninājumi
Programma ir spēkā tikai jaunām Kia automašīnām, kas iegādātas pēc 2013. gada 28. februāra un aprīkotas ar rūpnīcā uzstādītu LG navigācijas ierīci. Var tikt iekasēta servisa maksa par atjauninājumam nepieciešamo laiku. 7 gadu karšu atjauninājumu programma ietver sešus karšu atjauninājumus, jo Kia automašīnām rūpnīcā jau tiek uzstādīta jaunākā pieejamā karšu versija. Šī programma neietekmē navigācijas sistēmas garantiju. Kia neuzņemas atbildību par karšu datu piegādātāja „Navteq” nodrošināto karšu datu kvalitāti.
 

KRĀSAS

IZMĒRI

RIEPU MARĶĒŠANA

Disku izmēri Riepu ražotājs Riepu izmērs Klase dry Klase wet Klase Rezultāts
17 Hankook 225/45R17 E B img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
18 Kumho 225/45R18 E B img/dpackage/Tyres/threebars.png 68
16 Nexen 205/55R16 C C img/dpackage/Tyres/onebar.png 73
16 Michelin 205/55R16 B A img/dpackage/Tyres/twobar.png 70