KIA SOUL EV

KIA SOUL EV

GALVENIE ASPEKTI

GALVENIE ASPEKTI
 • Palielināt

  Atklājiet jaunu pasauli ar elektrisku braukšanas pieredzi, kam nav līdzvērtīgu. Neskatoties uz to, ka Soul EV ir neticami ekoloģisks un nerada absolūti necik CO2 izmešu, tas spēj uzrādīt segmentā labāko paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h un sasniegt 145 km/h maksimālo ātrumu. Taču tas vēl nav viss – tas piedāvā arī iespaidīgu jaudu un griezes momentu, sniedzot maksimālas emocijas un pārliecību pie stūres

 • Palielināt

  Zem salona grīdas novietotais 27 kWh litija-jonu akumulators ļauj bez apstāšanās nobraukt līdz 212 kilometriem un nodrošina gan izcilu veiktspēju, gan ilgu kalpošanu. Kia Soul EV akumulatoram ir spēkā 7 gadu garantija! Ietilpība (kWh) - 27 Jauda (kW)- 90

 • Palielināt

  Pārsteidzoši vieglais un efektīvais pastāvīgā magnēta sinhronais elektromotors ar 111 Zs jaudu un 285 griezes momentu vienmēr nodrošina paātrinājuma rezervi un nosaka jaunus standartus elektromobiļu ātruma un daudzpusīguma jomā. Maks. jauda (kW) 111 Maks. griezes moments (Nm) 285

 • Palielināt

  Standarta uzlāde nepilnās 5 stundās (6,6 kW / 100% uzlādes līmenis) Ātrā uzlāde 33 minūtēs (50 kW / 80% uzlādes līmenis)

 • Palielināt

  Paneļa centrā zem vējstikla atrodas pusapaļš displejs ar trim LED sekcijām, kas ļauj redzēt uzlādes stāvokli no ārpuses

 • Palielināt

  Izstrādājot jauno Soul EV, mēs esam darījuši visu iespējamo, lai Jūs ar to varētu doties, kur nepieciešams, un vēl tālāk. Pateicoties augsta enerģijas blīvuma litija-jonu polimēra akumulatoram, Jūsu rīcībā ir vairāk jaudas un ar pilnu uzlādi var nobraukt līdz 212 km reālos braukšanas apstākļos. Tas ir elektroautomobilis ar visām ikdienā nepieciešamajām ērtībām.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

GALVENĀS IEZĪMES

GALVENĀS IEZĪMES
 • Palielināt

  Vēl vairāk labu ziņu par energoefektivitāti: braucot vienatnē, gaisa kondicionētājs darbojas tikai autovadītāja zonā, samazinot enerģijas patēriņu un atkal palielinot nobraucamo attālumu.

 • Palielināt

  Lai noticētu, cik moderns un izsmalcināts ir Soul EV salons, tas ir jāredz savām acīm. Esiet gatavi apbrīnot izteiksmīgo divkrāsaino salona apdari ar gludajām virsmām, videi draudzīgajiem materiāliem, apdari un tapsējumu, modernajiem un intuitīvajiem instrumentiem.

 • Palielināt

  Modernais instrumentu bloks pārskatāmi attēlo informāciju par automobili. Centrā atrodas 3,5 collu OLED borta dators, kas ar īsiem intervāliem informē par nobraukto attālumu un distanci, ko var nobraukt ar atlikušo uzlādi.

 • Palielināt

  Izvēlieties kādu no sportiskajiem un izteiksmīgajiem divu toņu virsbūves variantiem un ļaujiet savam Kia Soul izcelties citu automobiļu vidū. Šie krāsu kontrasti vēl vairāk izceļ Kia Soul aizraujošo eksterjeru.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

APKOPES INTERVĀLI

 

HV
15 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

Komplektācija Dzinējs Pārnesumu kārba AKSESUĀRI Cena Atlaižu cenas
SOUL EV TXPermanent Magnet AC Synchronous MotorAutomātiskā39 99030 990

KRĀSAS

IZMĒRI

RIEPU MARĶĒŠANA

Disku izmēri Riepu ražotājs Riepu izmērs Klase dry Klase wet Klase Rezultāts
16 Kumho 205/60R16 B B img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
16 Nexen 205/60R16 B C img/dpackage/Tyres/twobar.png 69