DIZAINS

DIZAINS
 • Palielināt

  Godalgots dizains, vairāk braukšanas prieka, inovatīvas tehnoloģijas — Kia Soul sniegs jums neatkārtojamu braukšanas pieredzi! Sākot ar pamanāmu divu krāsu toņu virsbūvi un beidzot ar neatkārtojamajiem LED priekšējiem lukturiem un sportiskā tipa bagāžas nodalījumu. Turklāt automobiļa izsmalcinātais salons sniedz lielāka plašuma sajūtu un vairāk pielāgojamu iespēju, nekā jūs varētu sagaidīt.

 • Palielināt

  Pamanāms un atpazīstams no pirmā acu uzmetiena — tāds ir Kia Soul automobilis no ārpuses. Ar SUV komplektāciju, visaptveroša ietvara priekšdaļu un liela izmēra izturīgām riteņu arkām. Un pašpārliecinātu profilu, kuru nepamanīt nav iespējams. Pašlīmeņojoši ksenona priekšējie lukturi uzlabo drošību naktī, turpretī LED dienas gaitas lukturi rūpējas par jūsu redzamību uz ceļa dienas laikā.

 • Palielināt

  Kia Soul salona eleganto risinājumu akcentē noapaļoti dizaina elementi. Noslēdzošos akcentus automobiļa izsmalcinātajam izskatam piešķir augstas kvalitātes, taustei patīkami materiāli un smalki izstrādātas detaļas. Apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi un ventilējami priekšējie sēdekļi garantē augstu braukšanas komfortu. Lai iegūtu automobiļa vadītājam svarīgāko informāciju, pietiek vien uzmest skatu starp kontroles instrumentiem novietotajam 4,3 collu TFT LCD ekrānam.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

GALVENIE ASPEKTI

GALVENIE ASPEKTI
 • Palielināt

  Kia Soul ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina patīkamu braucienu. Kontrolējiet audiosistēmas, vizuālās sistēmas un navigācijas sistēmas darbību, lietojot lielizmēra 8 collu skārienjūtīgu ekrānu. Augstas klases skaņas sistēma Infinity® ar 8 skaļruņiem un ārējo pastiprinātāju — baudiet izcilas kvalitātes mūziku! Pateicoties AUX, MP3 un USB savietojamībai, klausieties savus iemīļotos skaņdarbus, atskaņojot tos no dažādiem avotiem.

 • Palielināt

  Kia Soul vadītāja palīgsistēmas tehnoloģijas nodrošina papildu komfortu, ērtības un drošību ikvienā braucienā. Piemēram, inteliģentā stāvvietas palīgsistēma ļauj ērti un vienkārši novietot automobili stāvēšanai paralēli vai perpendikulāri brauktuvei. Ļaujiet tālo gaismu palīgsistēmai regulēt tuvo un tālo gaismu lukturu darbību naktī jūsu vietā. Savukārt, ja sāksiet novirzīties no savas braukšanas joslas, par to jūs brīdinās joslu maiņas brīdinājuma sistēma.

 • Palielināt

  Esiet gatavs izbaudīt Kia Soul jutīgo un vienlaikus efektīvo dzinēju — vai tas būtu Gamma 1,6 GDI vai U2 1,6 VGT. Papildiniet savu izvēli ar inovatīvo 7 ātrumu dubultā sajūga transmisiju (DCT), lai izbaudītu labāko pieredzi, ko sniedz divu braukšanas stilu apvienojums, — dinamisku pārnesumu pārslēgšanu un degvielas ekonomiju.

 • Palielināt

  Drošība pirmajā vietā — Kia Soul ir aprīkots ar neskaitāmām aktīvām un pasīvām drošības funkcijām, kas sniedz vislabāko aizsardzību ikvienā braukšanas situācijā. Sākot no sešu drošības gaisa spilvenu sistēmas un transportlīdzekļa stabilitātes kontroles sistēmas līdz palīgsistēmai braukšanas uzsākšanai kāpumā. Tāpēc, ka mums jūsu drošība ir pirmajā vietā!

 • Palielināt

  Izvēlieties kādu no sportiskajiem un izteiksmīgajiem divu toņu virsbūves variantiem un ļaujiet savam Kia Soul izcelties citu automobiļu vidū. Šie krāsu kontrasti vēl vairāk izceļ Kia Soul aizraujošo eksterjeru.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

7 GADU GARANTIJA

 • Automobilis Kia Soul ir izturējis stingrās drošuma un izturības pārbaudes, un mēs lepojamies, ka tas, tāpat kā citi Kia modeļi, var saņemt vadošo nozares garantiju. Katram jaunajam automobilim Kia tiek piešķirta 7 gadu / 150 000 km nobraukuma garantija (neierobežota līdz 3 gadiem; sākot ar 4. gadu 150 000 km). * Kia 7 gadu / 150 000 km garantija jauniem automobiļiem Spēkā visās ES dalībvalstīs, kā arī Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā, ievērojot vietējos noteikumus.

APKOPES INTERVĀLI

B (1,6 T-GDI)
15 000 KM / 12 MĒNEŠI
D (1,6 CRDi)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

Dzinējs Pārnesumu kārba Komplektācija Degviela Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,6 U2 7- pakāpju divsajūgu automātiskā pārnesumkārba (DCT)Comfort PackDīzelis5,213524 990
1,6 T-GDI7- pakāpju divsajūgu automātiskā pārnesumkārba (DCT)Sport PackBenzīns6,915625 990

KRĀSAS

IZMĒRI

RIEPU MARĶĒŠANA

Disku izmēri Riepu ražotājs Riepu izmērs Klase dry Klase wet Klase Rezultāts
17 Nexen 215/55R17 C B img/dpackage/Tyres/twobar.png 69
18 Nexen 235/45R18 E B img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
16 Kumho 205/60R16 C C img/dpackage/Tyres/onebar.png 74
16 Kumho 205/60R16 E C img/dpackage/Tyres/onebar.png 74
17 Kumho 215/55R17 E C img/dpackage/Tyres/onebar.png 74
18 Kumho 235/45 R18 E C img/dpackage/Tyres/onebar.png 74