DIZAINS
 • PAPLAŠINI SAVU REDZELOKU Palielināt
  PAPLAŠINI SAVU REDZELOKU

  Jaunais Kia Ceed Sportswagon sniegs Jums vairāk iespēju dienas baudīšanai. Tas godam apliecinās savu Sportswagon emblēmu, apvienojot pārliecinoši atlētisko dizainu ar daudzveidīgi iekārtojamu telpu un dinamisku braukšanu. Sagatavojieties elpu aizraujošam braukšanas baudījumam.

 • DINAMISKA ĀRIENE Palielināt
  DINAMISKA ĀRIENE

  Jaunajam Kia Ceed Sportswagon ir hečbeka atlētiskā stāja, divslāņu priekšējais režģis, LED priekšējie lukturi ar "Ice Cube" LED DRL un miglas lukturi, kas piešķir automašīnai unikālu izskatu. Sportiski zemo profilu vizuāli pagarina logi ar hromētiem ietvariem, savukārt elegantās jumta sliedes sniedz brīvu iespēju piestiprināt visu, kas vien vajadzīgs.

 • JAUNS SKATIENS UN REDZAMĪBA Palielināt
  JAUNS SKATIENS UN REDZAMĪBA

  Skatienu piesaistošie LED dienas gaitas lukturi padara Jūsu automašīnu pamanāmāku un atpazīstamāku uz ceļa. Lieliskais dizains, ir jaunā Kia Ceed saimes raksturojošā iezīme. LED sānu pagriezienu rādītāji (3 kubi) lukturu iekšpusē izceļ automašīnas platumu. Priekšpusē ir LED priekšējie lukturi ar ""Ice Cube"" LED dienas gaitas lukturiem un tālās gaismas lukturu palīgsistēma (HBA).

 • DĀSNS INTERJERS Palielināt
  DĀSNS INTERJERS

  Viss orientēts uz vadītāja labsajūtu sēžot pie stūres. Gludais horizontālais mērinstrumentu paneļa izkārtojums rada telpisku noskaņu. Stila opcijas ietver auduma un mākslīgās ādas apdari, melnā vai pelēkā krāsā – ja vēlaties izsmalcinātāku apdari – pilnībā melnas ādas apdari. Modernā tehnoloģija ir nevainojami integrēta 8” skārienekrānā ar navigācijas sistēmu.

Iepriekš Tālāk

 • TELPISKUMS Palielināt
  TELPISKUMS

  Jau tā būtiskos 625 litrus bagāžas telpas ātri var izvērst par bagātīgu 1694 litru telpu – atliek vien tikai nolocīt aizmugurējo sēdekļu atzveltnes. Ir arī divi glabāšanas nodalījumi zem grīdas, kuros var novietot nost no ziņkārīgām acīm mazākus priekšmetus.

 • VIEDĀS FUNKCIJAS Palielināt
  VIEDĀS FUNKCIJAS

  Viedās elektriski atveramās bagāžas nodalījuma durvis brīdī, kad rokas ir aizņemtas un Jūs tuvojaties no automašīnas aizmugures ar viedatslēgu savā kabatā, atveras automātiski - tas ir lielisks risinājums! Viedatslēga sniedz Jums piekļuvi automašīnai un iespēju lietot dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas pogu. Ietverta arī tālvadība logu aizvēršanai.

 • AUTOVADĪTĀJA KOMFORTS Palielināt
  AUTOVADĪTĀJA KOMFORTS

  Vēsā laikā nesajutīsiet diskomfortu, jo visi sēdekļi ir ātri apsildāmi, tāpat arī stūre un vējstikls. Priekšējos sēdekļos iestrādāta arī ventilācija, lietošanai karstajā laikā. Viedā novietošanas palīgsistēma (SPA) palīdz stāvvietā automašīnai iebraukt jebkādā platībā: aizmugures skata kamera skārienekrānā rāda dinamiskas vadlīnijas, kas palīdzēs novietot automašīnu.

 • TĀLĀS GAISMAS LUKTURU PALĪGSISTĒMA (HBA) Palielināt
  TĀLĀS GAISMAS LUKTURU PALĪGSISTĒMA (HBA)

  Kad diennaksts tumšajā laikā, vējstikla kamera nosaka pretim braucoša transportlīdzekļa priekšējos lukturus, tālās gaismas lukturu palīgsistēma automātiski pārslēdz lukturus uz tuvo gaismu, lai nepieļautu pretim braucošo autovadītāju apžilbināšanu. Kolīdz automašīna ir pabraukusi garām, atkal automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas.

 • JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

  Baudiet iemīļotu mūziku augstas audio izšķirtspējas kvalitātē. JBL Premium skaņas sistēma ar 8 skaļruņiem un modernizētu Clari-Fi™ mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju nodrošina Jūsu braucienam lielisku skaņu celiņu.

 • BEZVADU TĀLRUŅA LĀDĒTĀJS Palielināt
  BEZVADU TĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

  Aizmirstiet kabeļus un vadus – Jums tikai jānovieto savs viedtālrunis ar Qi tehnoloģiju uz bezvadu tālruņa lādētāja.

Iepriekš Tālāk

DROŠĪBA
 • PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA) Palielināt
  PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA)

  FCA sistēma standarta iestatījumā spēj noteikt priekšā braucošus transportlīdzekļus; pastāv arī ceļu šķērsojošu kājāmgājēju noteikšanas opcija. Izmantojot kameru un radara sensorus, lai uzraudzītu transportlīdzekļu braukšanas ātrumu un starp tiem esošo attālumu, iespējama sadursmes riska gadījumā šī sistēma brīdina vadītāju, aktivizējot vizuālu brīdinājumu. Apvienojumā ar izvēles kājāmgājēju noteikšanas funkciju stūres reakcija ir taktila. Ja autovadītājs nereaģē, automašīna automātiski bremzē, lai nepieļautu negadījumu vai to mīkstinātu.

 • AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS SISTĒMA (BCW) AR JOSLU MAIŅAS PALĪGSISTĒMU (LCA) Palielināt
  AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS SISTĒMA (BCW) AR JOSLU MAIŅAS PALĪGSISTĒMU (LCA)

  Aklās zonas uzraudzības sistēmai ir radaru sensori, kas uzrauga aklās zonas un brīdina par tuvojošamies auto, parādot attiecīgu simbolu sānskata spogulī. Joslu maiņas palīgsistēma palīdz droši mainīt joslas. Ja pirms joslu maiņas ieslēdzat pagrieziena rādītāju un sistēma konstatē tuvojošos auto paralēlajās joslās, sistēma aktivizē mirgojošu indikatoru sānu logā, tādējādi jūs brīdinot. Pieejama kā papildaprīkojums EX komplektā.

 • ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC)* AR STOP AND GO FUNKCIJU Palielināt
  ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC)* AR STOP AND GO FUNKCIJU

  Izmantojot kameru un radaru, adaptīvā kruīza kontrole var regulēt gan CEED ātrumu, gan attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. Sistēma saglabā attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, automātiski modulējot jūsu automašīnas braukšanas ātrumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis kāpina braukšanas tempu, arī CEED uzņem ātrumu līdz iestatītajai vērtībai. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis samazina braukšanas tempu, un ieprogrammēto drošo sekošanas attālumu (distanci) nevar saglabāt, sistēma samazinās ātrumu vai pat apturēs automašīnu. Būdama palīdzīga funkcija, jo īpaši sastrēguma satiksmē*, adaptīvā kruīza kontrole (SCC) ir pieejama tikai modeļos ar DCT pārnesumkārbu un EX aprīkojumu.

 • ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU INFORMĀCIJAS FUNKCIJA (ISLW) Palielināt
  ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU INFORMĀCIJAS FUNKCIJA (ISLW)

  Ātruma ierobežojuma informācijas funkcija sniedz visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu ievērot noteiktos ātruma ierobežojumus. Izmantojot kameru uz vējstikla, tas nolasa ātruma un apdzīšanas ierobežojumus un šo informāciju skaidri parāda navigācijas ekrānā un mērinstrumentu panelī. Pieejama kā papildaprīkojums EX komplektā.

 • VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW) Palielināt
  VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW)

  Sistēma nosaka, vai zaudējat koncentrēšanās spēju, uzraugot stūres kustību, indikatoru, paātrinājumu un vispārējo brauciena ilgumu. Konstatējot miegainības vai neuzmanības pazīmes, DAW brīdina ar akustisku signālu un kafijas tases simbolu mērinstrumentu panelī.

Iepriekš Tālāk

B (1,0 T-GDI, 1,5 T-GDI)

 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

D

30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

Modelis Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
1,0 T-GDI (100hp) LX PlusManuālā5,242-6,402118,9-145,217 89014 890
1,5 T-GDI LX PlusManuālā5,512-6,252124,8-141,719 19017 190
1,6 CRDi (136hp) MHEV LX PlusManuālā4,480-4,506117,7-126,521 690
1,6 CRDi (136hp) MHEV LX Plus 7DCTAutomātiskā4,614-5,049120,6-132,023 190
1,5 T-GDI LX Plus 7DCTAutomātiskā5,750-6,085130,5-138,121 19019 190
1,0 T-GDI (120hp) EXManuālā5,242-6,402118,9-145,220 390
1,5 T-GDI EXManuālā5,512-6,252124,8-141,721 390
1,6 CRDi (136hp) MHEV EXManuālā4,480-4,506117,7-126,523 390
1,5 T-GDI EX 7DCTAutomātiskā5,750-6,085130,5-138,122 890
1,6 CRDi (136 hp) MHEV EX 7DCTAutomātiskā4,614-5,049120,6-132,024 890
Dimension image
Dimension image