Tici un paļaujies savam prātam, acīm un sirdij... un pieredzējušu žūrijas locekļu izvēlei!

Kia Ceed ir ieguvis augstāko vērtējumu konkursa žūrijas kopvērtējumā starp 29 jaunākajiem auto modeļiem, kas Latvijas tirgū nonākuši 2018. gadā. "Latvijas Gada auto 2019” žūrija atzinīgi novērtēja tā pārliecinošo braukšanas raksturu, bagātīgo standarta aprīkojumu, kas ierasti atbilst augstākas klases automobiļiem, piemēram, elektriskā vējstikla apsilde un viedā kruīza kontrole, kā arī tā mūsdienīgo un dinamisko ārējo izskatu.

Jaunajam Kia Ceed piemīt ne tikai labākās īpašības un bagātīgākais aprīkojums savā klasē, bet arī daudzveidīgs klāsts un garantēta kvalitāte. 7 gadu garantija piešķir papildu konkurētspējīgo priekšrocību otrreizējā tirgū un ļauj saglabāt vērtību gadiem ilgi. Kia Ceed modeļu klāstā jūs atradīsiet jaunākās paaudzes priekšrocības un rūpnīcas garantētu ceļabiedru vairāku gadu garumā! Nāc un pārliecinies pats - jaunā Kia Ceed klāsts gaida Tevi!

 
Kia Ceed   Kia Ceed SW   Kia ProCeed

Ieskaties un nāc uz testa braucienu

 

Ieskaties un nāc uz testa braucienu

 

Ieskaties un nāc uz testa braucienu

Kia Ceed modeļu klāstā ir pieejamas vairāk nekā 30 versijas (virsbūves, aprīkojuma un dzinēja kombinācijas).

Papildus bagātīgai komplektācijai mēs nodrošinām garantētu kvalitāti – autorūpniecībā maksimālo 7 gadu garantiju, kas kļuva iespējama pēc stingri kontrolētiem drošības un izturības testiem. Saskaņā ar žurnāla Auto Bilt rīkotas aptaujas rezultātiem, jau vairākus gadus pēc kārtas Kia ieņem augstākās pozīcijas gan klientu apmierinātībā, gan ilgtermiņa kvalitātes līmenī 20 vadošo Eiropas tirgū pārstāvēto autorūpnieku vidū. 7 gadu garantija piešķir papildu konkurētspējīgo priekšrocību otrreizējā tirgū un ļauj saglabāt vērtību gadiem ilgi.


* Piedāvājums: 1.99 % + 6 mēnešu EURIBOR likme (Piemēram, cena EUR 14 990, pirmā iemaksa: 10 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 40%, nobraukuma ierobežojums 80 000 km, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 141.28. Minētajam piemēram ir informatīva nozīme, katra klienta situācija tiks izvērtēta individuāli. Līzinga piedāvājums sadarbībā ar Swedbank Līzings.