UVO CONNECT pārceļ jūsu auto pieredzi jaunā digitālajā laikmetā. Pieslēdzieties automašīnas savienojamības nākotnei, izmantojot reāllaika informāciju un jaunu vadību, kas ērti izvietota pieskāriena attālumā.

 

            
Vienu pieskārienu priekšā ar Kia Connect lietotni.

            

            
Uzziniet vairāk, dodieties tālāk ar Kia viedajiem pakalpojumiem

            
Sazinieties ar savu automašīnu, lai kur jūs atrastos: Kia Connect lietotne piedāvā pilnīgu sirdsmieru ar virkni funkciju, kas paredzētas diagnostikas datu sniegšanai par automašīnas stāvokli un braukšanas statistiku. Lietotnē var arī attālināti ar pirksta pieskārienu aktivizēt virkni svarīgu funkciju. Vienmēr esiet laikus informēti: Kia viedie pakalpojumi sniedz jums piekļuvi detalizētai informācijai par jūsu braucienu un automašīnas diagnostiku, kas reāllaikā tiek parādīta tieši navigācijas ekrānā. Pēc aktivizēšanas Kia viedie pakalpojumi izgūst un atjaunina savai darbībai nepieciešamos tiešsaistes datus, izmantojot SIM karti, kas iekļauta informācijas un izklaides sistēmā, vai izmantojot mobilo piekļuves punktu, ko nodrošina tālrunis.

KIA CONNECT LIETOTNE – ATTĀLINĀTIE PAKALPOJUMI


            
BATERIJAS KONTROLE

            

Pilnīga kontrole: maksimāli izmantojiet baterijas iespējas, attālināti uzsākot un apturot uzlādi, kā arī plānojot uzlādes gaitu. Tās ir ne tikai lielas papildu ērtības, bet arī iespēja ievērojami samazināt izmaksas un laiku, vienlaikus maksimāli palielinot baterijas kalpošanas laiku. Pieejams pilnībā elektriskajiem un uzlādējamā hibrīda modeļiem.


            
 

            
ATTĀLINĀTĀS LIETOŠANAS REŽĪMS (VALET PARKING MODE)
 

Pat ja nebraucat, vienmēr esiet informēti: attālinātās lietošanas režīms jūs regulāri informē, kad pie stūres ir kāds cits. Pārraugiet sava Kia atrašanās vietu, braukšanas laiku, attālumu un maksimālo ātrumu, izmantojot Kia Connect lietotni. Jūsu personīgie dati ir aizsargāti, jo faktiskajam vadītājam ir tikai ierobežota piekļuve Kia galvenajai ierīcei.


            
 

            
KLIMATA KONTROLE
 

Iestatiet temperatūru perfektai braukšanas pieredzei: mūsu pilnībā elektriskajos modeļos jūs varat attālināti ieslēgt, iestatīt un ieplānot klimata kontroles darbību, vēl pirms iekāpjat automašīnā, tāpēc, sākot braukt, tā būs pilnībā gatava. Ne tikai jums, bet arī jūsu Kia: uzsākot braucienu, kad jau sasniegta vēlamā temperatūra salonā, jūsu baterija jau no paša sākuma nodrošinās vislabāko atsaucību un ideālu enerģijas atdevi.


            
 

            

            

            
PĒDĒJĀS JŪDZES NAVIGĀCIJA
 

Jums nekad vairs nenāksies iet vienam: Kia Connect lietotnes pēdējā jūdzes navigācijas funkcija ņems jūs aiz rokas un aizvedīs no automašīnas, kas novietota stāvvietā, līdz galīgajam brauciena mērķim. Jūsu vienīgais uzdevums ir atrast autostāvvietu. Pat ja nepārzināt apkārtni, jūs vienmēr nokļūsiet tieši tur, kur jums jābūt.


            
 

            
ATRAST MANU AUTO
 

Funkcija, ar kuru nav iespējams pazaudēt: meklētāja funkcija nodrošina, ka jūs vienmēr zināt, kur pēdējo reizi novietojāt savu automašīnu, un jums tā vairs nav jāmeklē lielās autostāvvietās vai nepazīstamās ielās.


            

KIA VIEDIE PAKALPOJUMI

 

            
TIEŠAISTES NAVIGĀCIJA
 

Vienmēr esiet informēti par to, kas gaidāms priekšā: tiešsaistes navigācija ļauj noteikt ātrāko maršrutu katrā braucienā, piekļūstot mākoņdatošanas un vēsturiskajiem satiksmes datiem. Nepārtraukti atjaunināta informācija reāllaikā pielāgo jūsu maršrutu un sniedz precīzu paredzamo ierašanās laiku.


            
 

            
UZLĀDES STACIJAS
 

Tiešsaistes katalogā ir norādītas spraudņu modeļu uzlādes staciju atrašanās vietas, kā arī cita informācija, piemēram, maksājuma veidi, pieejamība un saderīgo spraudņu veidi.


            
 

            
DURVJU VADĪBA

   Nekad vairs neatstājiet savu automašīnu neaizslēgtu un neattopieties pie auto, kas aizslēdzies. Izmantojot Kia Connect lietotni, jūs varat attālināti aizslēgt un atslēgt savu Kia no jebkuras vietas ar vienkāršu pieskārienu.