Kia 84 mēnešu vai 150 000 km pamatgarantija (pirmie 36 mēneši bez nobraukuma ierobežojuma) ir viena no labākajām automašīnu garantijām.


Lai autovadītājiem nodrošinātu sirdsmieru, projektējot un ražojot visas KIA automašīnas, ir izmantotas vismodernākās tehnoloģijas. Iesēžoties savā jaunajā KIA automašīnā, uzreiz novērtēsiet, cik tas ir patīkami. Šī sajūta Jūs pavadīs tik ilgi, kamēr vien brauksiet ar KIA automašīnu. Jūs noteikti iedrošinās apziņa, ka pret KIA automašīnas izgatavošanu mēs izturamies ļoti nopietni.


Kia ir noteikusi automašīnas apkopes starplaikus, ko iesakām ievērot, lai nodrošinātu vislabāko KIA automašīnas veiktspēju. Ar tiem varat iepazīties ŠEIT. Par KIA oriģinālajām detaļām rūpējas KIA pilnvarotās pārstāvniecības. KIA pilnvarotās pārstāvniecības dara visu, kas ir to spēkos, lai iegādātā automašīna pārsniegtu visas Jūsu cerības. KIA nepietiek ar to vien, ka automašīna labi izskatās tirdzniecības zālē. Mēs vēlamies dāvāt braukšanas baudījumu ilgu gadu garumā.


Ja vēlaties saņemt sīkāku informāciju par Kia garantiju, lūdzu, dodieties uz Jums ērtāko Kia pārstāvniecību vai iepazīstieties ar garantijas noteikumiem ŠEIT.