Kā pareizi atbrīvoties no nolietota transportlīdzekļa?

Kia vienmēr cenšas piedāvāt inovatīvus izstrādājumus. Un tas attiecas uz visu transportlīdzekļa ekspluatācijas ciklu – no tā izstrādes stadijas līdz pat pārstrādei.

Kia ievēro modernākās otrreizējās pārstrādes vadlīnijas (DfR), lai nodrošinātu to, ka transportlīdzekļa ekspluatācijas beigās tas tiek pārstrādāts videi draudzīgā veidā. Ekoloģiski labvēlīga nolietoto automobiļu savākšana un pārstrāde un ir viens no Kia mērķiem vides jomā.

Kia sadarbojas ar vairākiem partneriem Eiropā, kas spēj nodrošināt vides aizsardzību kaitīgo vielu un atkritumu apstrādes procesā. Šie atkritumi lielā mērā tiek atjaunoti un pārstrādāti, lai nodrošinātu augstu vides aizsardzības līmeni.

Kia Auto AS par savu partneri Latvijā izvēlējusies Sia ‘’Grobiņas metāls’’, SIA „Auto Parstrade” un SIA „Rimars”, kuri veiks nolietoto transportlīdzekļu savākšanu un pārstrādi atbilstoši Direktīvai 2000/53/EC. Šie uzņēmumi konsultēs, vai noteiktais transportlīdzeklis var tikt savākts bez maksas, kā arī par tuvāko savākšanas punktu atrašanās vietām. Sīkākai informācijai, lūdzu, sazinieties ar vienu no minētājiem partneriem:


Sia ‘’Grobiņas metāls’’,
Grobiņa, Dzirnavu iela 12, Liepājas raj., Latvija
Tel. 371 8000 6666, fax. 371 67393154
http://www.grom.lv

SIA „Auto Pārstrāde”,
Lēdurgas iela 1, Rīga, Latvija, LV 1034
Toll free info phone 8000013
www.autoparstrade.lv

SIA „Rimars”, Maskavas ielā 440, Rīga, Latvija
tel/fax 371 6725 7050,
http://www.megaauto.lv/

Kia vēlas palīdzēt Jums un vides aizsardzībai.