DIZAINS
 • Izstrādāts, lai uzlabotu ikdienu Palielināt
  Izstrādāts, lai uzlabotu ikdienu

  Iedvesmojoties no drosmīgas jaunas nākotnes vīzijas, progresīvais SUV stils demonstrē smalku līdzsvaru starp pārsteidzošo un nosvērto. Tas runā dizaina valodā, kas ir robusta un vienlaikus – izsmalcināta.

 • Drosmīgas detaļas priekšpusē Palielināt
  Drosmīgas detaļas priekšpusē

  Uzlabotajiem LED priekšējiem lukturiem ir jauns, vertikāls dizains, savukārt dienas gaitas lukturu joslā redzama Kia nākamās paaudzes zvaigžņu kartes grafika. Priekšējās daļas solīdo izskatu nostiprina pārveidotais motorpārsegs un radiatora režģis.

 • Izteiksmīgs priekšējais bampers un aizsargplāksne Palielināt
  Izteiksmīgs priekšējais bampers un aizsargplāksne

  Novērtējiet dinamisko sajūtu, ko rada drosmīgi platais bampers un aizsargplāksne apvienojumā ar jauna dizaina apakšējo režģi un vertikālajām gaisa ieplūdes atverēm, kas atrodas vienā līnijā zem priekšējiem lukturiem.

 • Jauns, progresīvs aizmugures dizains Palielināt
  Jauns, progresīvs aizmugures dizains

  Vertikālie aizmugurējie lukturi ar diagonāliem LED elementiem rada pārliecinoša SUV tēlu no aizmugures. To vēl vairāk pasvītro platā un masīvā aizmugurējā aizsargplāksne un zemais, drosmīgi veidotais bampers un izplūdes sistēma.

 • Racionāls priekšējais panelis Palielināt
  Racionāls priekšējais panelis

  Vienkāršība satiekas ar izsmalcinātību. Salona priekšējā daļā ir šauras ventilācijas atveres visā paneļa platumā, jauna apgaismojuma josla un pārveidotas klimata kontroles ierīces. Tas viss rada pacilājošu atmosfēru, uzlabo vadītāja kontroli un iedvesmo.

 • Mākslīgās ādas sēdekļi Palielināt
  Mākslīgās ādas sēdekļi

  Ar domu par mūsu nākotni: plašajā jaunā Sorento standarta aprīkojumā ir iekļauta vegāniskās mākslīgās ādas sēdekļu apdare salvijas zaļā krāsā. Būdama stilīga un patīkama pieskārienam, tā ir arī teicama alternatīva dabīgajai ādai, turklāt samazina dzīvnieku ādas apstrādes negatīvo efektu un rada mazāku oglekļa pēdu.

 • Premium Relaxation sēdekļi Palielināt
  Premium Relaxation sēdekļi

  Iekārtojieties savā Sorento un izbaudiet neticamu komfortu. Sēdekļi optimizē pozu un ķermeņa svara sadalījumu. Paceliet un nolaidiet sēdekļus ar pogu – tas vadītājam un priekšējam pasažierim ļaus justies ērti un atslābināties.

Iepriekš Tālāk

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS SALONĀ
 • Divkāršs 12,3 collu panorāmas displejs ar izliekumu Palielināt
  Divkāršs 12,3 collu panorāmas displejs ar izliekumu

  Bagātīgu un dziļu kokpita pieredzi nodrošina navigācija ar augstas izšķirtspējas karti un visas jaunākās savienojamības tehnoloģijas. To lietošanu maksimāli atvieglo ergonomiskais novietojums un nevainojamais plūdenums.

 • Jauna pirkstu nospiedumu atpazīšanas sistēma Palielināt
  Jauna pirkstu nospiedumu atpazīšanas sistēma

  Kia pirkstu nospiedumu atpazīšanas termināls, kas atrodas viduskonsolē, ļauj pieslēgties Jūsu lietotāja profilam, iedarbināt transportlīdzekli un aktivizēt sulaiņa režīmu.

 • Head-up displejs Palielināt
  Head-up displejs

  Saglabājiet ceļu vienmēr savā redzes laukā, pateicoties jaunam, lielākam un krāsainam 10'' projekcijas ekrānam, kurš vadītājam svarīgāko informāciju neuzkrītoši ataino tieši uz vējstikla.

 • Over the Air (OTA) atjauninājumi Palielināt
  Over the Air (OTA) atjauninājumi

  Izmantojot OTA 9 sistēmu, sešus navigācijas un programmatūras atjauninājumus Jūs varēsiet lejupielādēt bez maksas. Turklāt nākotnē varēsiet iegādāties papildu uzlabojumus un vienkārši lejupielādēt tos tieši savā Sorento, izmantojot bezvadu savienojumu.

Iepriekš Tālāk

DAUDZPUSĪBA UN KOMFORTS
 • Komforts, ko varat konfigurēt Palielināt
  Komforts, ko varat konfigurēt

  Septiņas sēdvietas. Bezgalīgas iespējas. Sorento sēdekļi un mantu uzglabāšanas nodalījumi ir tikpat daudzpusīgi kā Jūsu dzīvesveids. Vietas pietiks vienmēr – kā ikdienā, tā arī piedzīvojumos. Augstvērtīgi materiāli un ergonomika katru braucienu padara patīkamāku.

 • Telpa, ko izbaudīt visiem Palielināt
  Telpa, ko izbaudīt visiem

  Salonu raksturo iespaidīgs plašums. Attiecībā 60:40 dalītajos otrās rindas un attiecībā 50:50 dalītajos trešās rindas sēdekļos vietas pietiks ikvienam un jebkam, ko vēlēsieties paņemt līdzi. Bagāžas nodalījumu iespējams konfigurēt vairākos veidos, lai mantām ērti varētu piekļūt jebkādos apstākļos un piedzīvojumi nekad nebeigtos. Arī sēdekļu konfigurāciju var viegli mainīt, lai iegūtu vēl lielāku telpu bagāžai.

 • Tālvadības Smart Parking Assist Palielināt
  Tālvadības Smart Parking Assist

  Atklājiet jaunu komforta līmeni šaurās stāvvietās. Tālvadības autostāvvietas funkcija smago darbu paveic Jūsu vietā – tā Jums ļauj vadīt savu Kia taisnā trajektorijā, atrodoties ārpus automašīnas. Tas viss notiek ar vienu pieskārienu viedajai atslēgai.

 • Gudras bagāžas nodalījuma durvis ar elektropiedziņu Palielināt
  Gudras bagāžas nodalījuma durvis ar elektropiedziņu

  Automašīna Jūs atpazīs un automātiski atvērs bagāžas nodalījuma vāku arī tad, ja Sorento viedā atslēga atradīsies Jūsu kabatā. Tas nodrošinās vieglu piekļuvi bagāžniekam, ja abas rokas būs aizņemtas.

 • Panorāmas lūka Palielināt
  Panorāmas lūka

  Sorento ietilpīgo salonu sajūtu līmenī vēl vairāk palielina plaši atveramā panorāmas jumta lūka. Tā pilnībā izmanto jumta dāsnās dimensijas, interjeram piešķirot augstākās kvalitātes sajūtu un radot patīkamu atmosfēru.

Iepriekš Tālāk

DROŠĪBA
 • Uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole Palielināt
  Uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole

  Braucot pa ātrgaitas ceļu vai šoseju, šī tehnoloģija palīdz uzturēt ceļa apstākļiem drošu ātrumu. Tā automātiski samazina ātrumu pirms iebraukšanas apdzīvotā vietā, ceļa posmos ar asiem pagriezieniem, kā arī pirms nobraukšanas no ātrgaitas šosejas uz mazākas nozīmes ceļu vai otrādi. Pēc tam tehnoloģija automašīnu paātrina līdz iepriekš iestatītajam ātrumam.

 • Drošas izkāpšanas palīgs (SEA) Palielināt
  Drošas izkāpšanas palīgs (SEA)

  Ja brīdī, kad pasažieris mēģina izkāpt, blakus joslā no aizmugures tuvojas cits transportlīdzeklis, Drošas izkāpšanas palīgs (Safe Exit Assist – SEA) atskaņo brīdinājuma signālu. Ja sadursmes risks turpina palielināties, sistēma elektronisko bērnu drošības slēdzeni notur aizslēgtu un neļauj durvis atvērt. Pat ja vadītājs durvis ir atbloķējis.

 • Parkošanās sensori priekšā/sānos/aizmugurē (PDW) Palielināt
  Parkošanās sensori priekšā/sānos/aizmugurē (PDW)

  Parkošanās sensoru sistēma (Parking Distance Warning – PDW) brīdina par iespējamiem riskiem, ko rada tuvumā esoši objekti, ja pārvietojaties ar mazu ātrumu. Papildus priekšējiem un aizmugurējiem sensoriem, Sorento tagad ir arī sensori, kas objektus uztver arī jūsu Sorento sānos. Tādējādi tiek nodrošināts 360 grādu pārklājums.

 • Tālvadības Smart Parking Assist (RSPA) Palielināt
  Tālvadības Smart Parking Assist (RSPA)

  Atklājiet jaunu komforta līmeni šaurās stāvvietās. Tālvadības autostāvvietas funkcija smago darbu paveic Jūsu vietā – tā Jums ļauj vadīt savu Kia taisnā trajektorijā, atrodoties ārpus automašīnas.

 • Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgs (BCA) Palielināt
  Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgs (BCA)

  Atbrīvojieties no raizēm, ko rada aklās zonas. Aklo zonu asistents (Blind-Spot Collision-Avoidance Assist – BCA) Jūs brīdinās ikreiz, kad kāds transportlīdzeklis gatavosies Jūs apdzīt vai atradīsies aklajā zonā. Ja sistēma konstatēs, ka pastāv sadursmes risks, tā gudri palīdzēs piebremzēt un Jūsu automašīnu novirzīs atpakaļ savā joslā.

 • Frontālās sadursmes novēršanas palīgs 2.0 (FCA 2,0) Palielināt
  Frontālās sadursmes novēršanas palīgs 2.0 (FCA 2,0)

  Frontālās sadursmes novēršanas palīgs 2.0 (Forward Collision-Avoidance Assist 2.0 – FCA2) sniedz papildu pārliecību, jo palīdz izvairīties no iespējamām sadursmēm ar gājējiem, velosipēdistiem vai citām automašīnām. Ja nenospiedīsiet bremzes pietiekami spēcīgi, lai izvairītos no sadursmes, Sorento to darīs automātiski.

 • Aizmugurējā šķērssatiksmes sadursmes novēršanas palīgsistēma (RCCA) Palielināt
  Aizmugurējā šķērssatiksmes sadursmes novēršanas palīgsistēma (RCCA)

  Izbrauciet no stāvvietas vai piebraucamā ceļa ērti un droši. Aizmugurējā šķērssatiksmes sadursmes novēršanas palīgsistēma (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist – RCCA) Jūs brīdinās, ja aiz Jūsu transportlīdzekļa brauks citas automašīnas vai pārvietosies gājēji. Ja pastāvēs sadursmes risks, sistēma automātiski bremzēs.

 • Vairāku sadursmju bremzes Palielināt
  Vairāku sadursmju bremzes

  Vairāku sadursmju bremzes (Multi-Collision Brake – MCB) Jums un Jūsu pasažieriem nodrošina papildu aizsardzību un pārliecību avārijas gadījumā. Pēc sākotnējās avārijas tās palīdz novērst jebkādas neparedzamas Jūsu transportlīdzekļa kustības, tādējādi palīdzot mazināt sekundāro avāriju risku.

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • Divkāršs panorāmas displejs Palielināt
  Divkāršs panorāmas displejs

  Savienojieties viens ar otru un visu pārējo pasauli. Izcilie ekrāni ir pietiekami lieli, lai gan Jūs, gan Jūsu pasažieri varētu pārlūkot visu nepieciešamo. Visu informāciju skaidri atveido unikālas animācijas un uzlabota grafiskā veiktspēja.

 • Bose premium audio sistēma Palielināt
  Bose premium audio sistēma

  Izbaudiet bagātīgu skaņas kvalitāti ar 12 skaļruņiem, kas nodrošina izteiksmīgu, skaidru audio pieredzi, klausoties it visu – no Jūsu iecienītāko dziesmu izlases līdz raidierakstiem. SurroundStage signāla apstrāde novieto katru klausītāju mūzikas centrā neatkarīgi no tā, kur Jūs sēžat.

 • USB Type C uzlāde Palielināt
  USB Type C uzlāde

  Sorento gādā par to, lai ikviens pasažieris vienmēr baudītu vispusīgas ērtības. Tāpēc ir pieejams daudz uzlādes portu. Jūs atradīsiet parocīgus, ērti izvietotus ātrās uzlādes USB-C portus kā pirmajā, tā arī otrajā un trešajā sēdekļu rindā.

 • Bezvadu tālruņa lādētājs Palielināt
  Bezvadu tālruņa lādētājs

  Sorento nodrošina pastāvīgu savienotību. Esot ceļā, ērti lādējiet savu viedtālruni, izmantojot bezvadu lādētāju. Gumijas paliktis neļaus tālrunim aizslīdēt, bet dzesēšanas ventilators samazinās karstumu uzlādes laikā.

 • Kia Connect Palielināt
  Kia Connect

  Izmantojot lietotni Kia Connect, savienojiet savu viedtālruni ar Sorento un izbaudiet visas piedāvātās papildu ērtības un praktisko atbalstu. Integrētie pakalpojumi Jums sniegs jaunāko informāciju par satiksmi, tuvākajām uzlādes stacijām, autostāvvietām, laikapstākļiem un daudz citas noderīgas informācijas. Lieti noderēs arī attālināti lietojamie viedie pakalpojumi, tai skaitā attālinātā gaitas akumulatora kontrole, klimata iestatīšanas funkcija, tā dēvētā pēdējās jūdzes navigācija u.c.

Iepriekš Tālāk

D
 30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

 • KIA 7 GADU GARANTIJAS SOLĪJUMS 

  Katrs Kia Sorento īpašnieks saņem mūsu vienreizējo garantiju, kas jaunam auto tiek dota uz 7 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam (līdz 3 gadiem bez nobraukuma ierobežojuma; no 4 gadiem līdz 150 000 km). Garantiju var nodot tālāk nākamajiem automobiļa īpašniekiem, un tā garantē lielisku tālākpārdošanas vērtību.

Dzinējs Komplektācija Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
2,2 CRDI 8DCTTXAutomātiskā6,4-6,6169-17462 490
Dimension image
Dimension image