EKSTERJERS
 • Drosmīga nākotne Palielināt
  Drosmīga nākotne

  Gluds, bet izteiksmīgs, ar unikālu dubulto dzinēja pārsegu, kas izceļ raksturīgo "tīģera seju", un Heartbeat dienas gaitas lukturiem pilnīgi jaunā Kia Niro ārējais dizains garantē uzmanību. Izbaudiet unikalitāti, ko veido kombinētais divu toņu priekšējais režģis ar matēto un glancēto apdari. Lai kāds būtu skatupunkts, tā sešstūru raksts signalizē nākotni un augstās tehnoloģijas. To papildina spēcīgs apakšējā apšuvuma dizains, kas veido īpaši platu izskatu un integrēts centrālais uzlādes punkts.

 • Izteiksmīgas CUV sānu detaļas Palielināt
  Izteiksmīgas CUV sānu detaļas

  Pilnīgi jaunā Kia Niro sānu profils ir veidots ap vienkāršu līniju ar drosmīgu CUV stilu un unikālu virsbūves apdari, kas rada atšķirīgu vizuālo tēlu. Tas apvienots ar augsto tehnoloģiju divu toņu virsbūves krāsojumu, High Glossy vai Steel Gray paneļiem un stilīgu Aero C-Pillar statni, kas uzlabo gaisa plūsmu un aerodinamiku.

 • Pārliecinošs spēks aizmugurē Palielināt
  Pārliecinošs spēks aizmugurē

  Drosmīgs un stilīgs: aizmugurē vienkārša un brīnišķīga dizaina koncepcija ietver bumeranga stila lukturus, Heartbeat atstarotāju, izturīgu aizsargplāksni un spēcīgu, bet vienkāršu apakšējo bamperu. Tas papildina elektromobiļa priekšpusi ar izsmalcinātām, tīrām virsbūves līnijām un unikālu C statni, kas uzlabo aerodinamiku.

Iepriekš Tālāk

INTERJERS
 • Dāsns ik izpausmē Palielināt
  Dāsns ik izpausmē

  Radot plašu telpu un sekojot minimālismam detaļās, mūsu dizaineri ir apvienojuši jaunāko augsto tehnoloģiju dizainu un tehnoloģijas ar ērtām sēdvietām un viedām funkcijām, kā arī pievērsuši lielu uzmanību tam, lai jūs un jūsu pasažieri varētu atpūsties.

 • Dabas iedvesmoti videi draudzīgi materiāli Palielināt
  Dabas iedvesmoti videi draudzīgi materiāli

  Apliecinot Kia nemainīgo apņēmību ievērot ilgtspēju, mēs pilnīgi jaunajam Niro esam izstrādājuši dažādus sēdekļu materiālus. Atkarībā no izvēlētā apdares līmeņa sēdekļu materiāls ietver audumu, auduma un mākslīgās ādas kombināciju, PVC mākslīgo ādu vai PU mākslīgo ādu, divām pēdējām esot vegāniskām. PU vegāniskās ādas sēdekļos ir pielietots Tencel™, kas izgatavots no eikalipta koksnes un rada dabiskāku sajūtu.

 • Iedvesmojošs, inovatīvs kokpits Palielināt
  Iedvesmojošs, inovatīvs kokpits

  Atklājiet Kia jauno, nākotnē vērsto dizaina valodu – Opposites United – arī pie stūres: papildinot drosmīgi netradicionālo formu ar horizontāliem un diagonāliem elementiem instrumentu paneļa un durvju apdares izkārtojumā, intuitīvās un lietotājam draudzīgās funkcijas ir neticami viegli sasniedzamas un ērti lietojamas. Komplektā ar pielāgojamu līnijas formas salona apgaismojumu.

 • Savienots dubultais ekrāns Palielināt
  Savienots dubultais ekrāns

  Jūsu priekšā – izliekts augsto tehnoloģiju dubultais 10,25 collu ekrāns ar augstu izšķirtspēju, kas apvieno vadītāja instrumentu paneli un infoizklaides funkciju ekrānu vienā digitālajā virsmā.

 • Elegants vadītāja izkārtojums Palielināt
  Elegants vadītāja izkārtojums

  Papildinot teksturētus pārstrādātus materiālus un relaksējošu vides apgaismojumu vadītāja sēdvietā, viduskonsole ar integrētām daudzrežīmu vadības ierīcēm nodrošina ērtu multivides un klimata iestatījumu pārvaldību. Tikmēr visapkārt – labākais no estētiska dizaina apvienojumā ar pārveidojamu konsoles glabātuvi un pārvietojamiem glāžu turētājiem.

Iepriekš Tālāk

DROŠĪBAS FUNKCIJAS
 • Palīgsistēma braukšanai pa automaģistrāli (HDA) Palielināt
  Palīgsistēma braukšanai pa automaģistrāli (HDA)

  Izstrādāta, lai ļautu bez piepūles braukt pa automaģistrālēm, HDA sistēma automātiski saglabā Niro attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, kā arī notur savas braukšanas joslas centrā. Vienlaikus tā kontrolē stūrēšanu, paātrinājumu un ātruma samazināšanu, kamēr esat savā braukšanas joslā.

 • Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma ar krustojumu izbraukšanas palīgu (FCA) Palielināt
  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma ar krustojumu izbraukšanas palīgu (FCA)

  Izvērtējot jūsu Niro kameras un radara datus, sistēma analizē informāciju par citiem automobiļiem, gājējiem un velosipēdistiem, kas šķērso ceļu, lai izvairītos no iespējamas sadursmes ar tiem. FCA 1.5 arīdzan darbojas, lai novērstu sadursmes ar transportlīdzekļiem, kad tie nogriežas krustojumā vai krustojumā veic kreiso pagriezienu. Ja sistēma konstatē iespējamu sadursmi, instrumentu panelī parādās brīdinājuma signāls un tiek izmantota maksimālā bremzēšanas jauda.

 • Aklo zonu sadursmju novēršanas palīgsistēma (BCA-R) Palielināt
  Aklo zonu sadursmju novēršanas palīgsistēma (BCA-R)

  Šī sistēma nodrošina skaņas un vizuālu brīdinājumu par transportlīdzekļiem, kas atrodas aklajā zonā, un aktīvi kontrolē transportlīdzekli, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes. Aizmugurējā šķērseniskās satiksmes sadursmes novēršanas palīgsistēma (RCCA) sniedz tādu pašu atbalstu, kad braucat atpakaļgaitā, ja no kreisās vai labās puses tuvojas transportlīdzekļi.

 • Uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole (NSCC) Palielināt
  Uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole (NSCC)

  NSCC uztur jūsu iestatīto ātrumu un nodrošina drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, kontrolējot paātrinājumu un palēninājumu. Tā arī automātiski samazina jūsu ātrumu jebkurā ceļa izliekumā, pamatojoties uz navigācijas sistēmas sniegto informāciju par ceļu.*

 • Aizmugurējā parkošanās sadursmju novēršanas palīgsistēma (PCA-R) Palielināt
  Aizmugurējā parkošanās sadursmju novēršanas palīgsistēma (PCA-R)

  Nekādu nepatīkamu pārsteigumu, izbraucot no stāvvietas vai piebraucamā ceļa. Šī sistēma brīdina, ja, braucot atpakaļgaitā, konstatē sadursmes risku ar gājējiem vai šķērsli. Ja pēc brīdinājuma saņemšanas risks palielinās, sistēma palīdz automātiski apturēt transportlīdzekli.

 • Attālinātas viedās parkošanās palīgsistēma (RSPA) Palielināt
  Attālinātas viedās parkošanās palīgsistēma (RSPA)

  Ar šo sistēmu jūs varat novietot savu Kia Niro stāvvietā vai izbraukt no tās, pat neatrodoties pie stūres – lieliski šaurās vietās. Izmantojot atslēgu, jūs varat droši vadīt transportlīdzekli taisnā līnijā, lai iebrauktu izvēlētajā vietā vai izbrauktu no tās. Ja auto konstatē šķērsli, tas automātiski nobremzē (atkarīgs no aprīkojuma līmeņa).

Iepriekš Tālāk

ĒRTĪBAS
 • Pasažiera Premium Relaxion sēdeklis Palielināt
  Pasažiera Premium Relaxion sēdeklis

  Vienmēr pati ērtākā sēdpozīcija, vien nospiežot pogu: īpašo “Relaxion” priekšējā pasažiera sēdekli var atgāzt, ļaujot ieņemt komfortablu pozu plašā iestatījumu diapazonā. Samazina nogurumu un palielina komfortu, īpaši garākos braucienos.

 • Inteliģenta telpas izmantošana Palielināt
  Inteliģenta telpas izmantošana

  Pateicoties palielinātiem izmēriem un riteņu bāzei, pilnīgi jaunais Kia Niro paver pavisam jaunu salona telpas un kravas uzglabāšanas dimensiju. To papildina īpaši risinājumi, piemēram, 20 litrus ietilpinošs bagāžas nodalījums (Frunk) zem priekšējā pārsega modeļa elektriskajā versijā: lieliski piemērots visu veidu priekšmetiem, tostarp uzlādes kabelim. Ikreiz, kad nepieciešams ievietot lielus priekšmetus, jūs var nolocīt aizmugurējos sēdekļus un atkarībā no Niro modeļa iegūt līdz pat 1445 litriem lielu kravas telpu.

 • Harman/Kardon Premium skaņas sistēma Palielināt
  Harman/Kardon Premium skaņas sistēma

  Vai meklējat labāko automašīnā iespējamo audio kvalitāti? Nozarē vadošā Harman/Kardon Premium skaņas sistēma nodrošina pilnībā pārņemošu izklaides pieredzi visā salonā – ar zemfrekvences skaļruņiem, kas uzstādīti zem sēdekļiem, kā arī Clari-Fi™ un QuantumLogic™ Surround Sound tehnoloģiju.

 • Efektīvāka un iesaistošāka piedziņa Palielināt
  Efektīvāka un iesaistošāka piedziņa

  Virkne augsto tehnoloģiju jauninājumu paredzēti atsaucīgākai vadāmībai un patiesi patīkamai braukšanai. Piemēram, Eco, Comfort un Sport režīmi, lai jūs vienmēr varētu pielāgoties segumam, pa kuru braucat.

Iepriekš Tālāk

 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Kia garantija attiecas uz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (plus Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Atkāpes no spēkā esošajiem garantijas nosacījumiem, piemēram, attiecībā uz akumulatoriem, krāsu un aprīkojumu regulē vietējie noteikumi un nosacījumi. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].

B

15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

Dzinējs Komplektācija Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
1,6 GDI 6DCT MY24EXAutomātiskā4,416-4,719100,4-107,331 49028 490
1,6 GDI 6DCT MY24EX Comfort PackAutomātiskā4,416-4,719100,4-107,334 99031 490
1,6 GDI 6DCT MY24TXAutomātiskā4,416-4,719100,4-107,337 49033 990
1,6 GDI 6DCT MY25EXAutomātiskā4,4 (16") / 4,7 (18")100,4 (16") / 107,3 (18")31 49028 490
1,6 GDI 6DCT MY25EX Comfort PackAutomātiskā4,4 (16") / 4,7 (18")100,4 (16") / 107,3 (18")34 99031 490
1,6 GDI 6DCT MY25TXAutomātiskā4,4 (16") / 4,7 (18")100,4 (16") / 107,3 (18")37 49033 990

Kia augstsprieguma litija jonu baterijas elektriskajos transportlīdzekļos (EV), hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (PHEV) ir konstruētas tā, lai tām būtu ilgs kalpošanas laiks. Uz šīm baterijām attiecas KIA garantija, kas sedz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (MHEV) Kia garantija sedz 2 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV automašīnām Kia garantē 70% akumulatora ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai samazinātu iespējamo kapacitātes zudumu skatiet īpašnieka rokasgrāmatu. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].