360° view

DIZAINS

Aizrautības definīcija

DIZAINS
 • Palielināt

  Esiet drosmīgs! Lieciet jaunajam Kia Stonic paust jūsu personības iezīmes, jumtam un virsbūvei izvēloties vienu no divdesmit divtoņu krāsu kombinācijām. Salonam izvēlieties vienu no sešiem drosmīgās krāsās pieejamiem aprīkojuma komplektiem, tai skaitā bronzas, oranžā, zaļā un pelēkā krāsā. Kura no šīm krāsām vislabāk atspoguļo jūsu personību un izvēli?

 • Palielināt

  Iekāpiet automobilī un sajūsminieties par jaunā Kia Stonic stilīgo interjeru. Atkarībā no jūsu gaumes varat izvēlēties auduma vai mākslīgās ādas sēdekļu pārvalkus. Stingri satveriet izsmalcināto D formas stūri ar ādas apdari. Priecējiet acis ar akcentiem un elementiem modernās krāsās, piemēram, kontrastējošiem izšuvumiem uz stūres un sēdekļiem.

 • Palielināt

  Jaunā Kia Stonic elegantā virsbūve ar tās izteiksmīgajiem akcentiem mudina uz sportiskiem piedzīvojumiem. Apvidus automobiļiem līdzīgais jumta bagāžnieks izceļas pūlī, savukārt tonētie stikli raisa apkārtējo ziņkāri, vienlaikus radot tikai jums paredzētu telpu. Priekšējie lukturi ar diviem prožektoriem un līkumu izgaismošanu, kā arī LED dienas gaitas lukturos iebūvētie miglas lukturi izvirzās uz priekšu, izgaismojot ceļu, pa kuru slīdēt riteņiem ar 17'' vieglmetāla diskiem.

 • Palielināt

  Jaunā Kia Stonic uzmanību piesaistošais dizains tika izstrādāts cilvēkiem, kam katrs brauciens ir kā piedzīvojums. Aerodinamiskās līnijas un izteiksmīgais režģis papildina jūsu individualitāti. To papildina arī aizmugures logs ar spoileru un lielais apakšējais gaisa savācējs, kas ļauj ieplūst dzesējošam gaisam. Šī lieliskā pilsētas krosovera noslēdzošie akcenti ir iespaidīgie spārni un bampers, kā arī gaisa plūsmu regulējošā aizsargplāksne.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS
 • Palielināt

  Iekārtojieties plašajā salonā un izbaudiet novatorisku braukšanu, kas ietver progresīvas tehnoloģijas. Sēžot vadītāja sēdeklī, visa uzmanība vērsta uz jums. Ekrāns, kurā redzama svarīga informācija, ir vērsts pret vadītāja sēdekli, un pogas ir rokas stiepiena attālumā. Šāds pārdomāts salona dizains ļauj jums koncentrēties uz svarīgo — braukšanu.

 • Palielināt

  Jaunais Kia Stonic izstrādāts izcilai vadāmībai un neatkārtojamam braucienam, un tas ietver ātru, responsīvu stūres sistēmu. Izbaudiet no izturīga tērauda izgatavotās šasijas radīto sajūtu un uzlaboto stingrību. Aizraujošs brauciens un ātra reakcija ik reizi, kad apsēžaties pie stūres.

 • Palielināt

  Lai gan jaunais Kia Stonic ir elegants un aizraujošs, tas nebūt nenozīmē, ka tajā nav pietiekami daudz vietas. Tajā ir daudz vietas, lai braucienā ērti paņemtu līdzi draugus. Nepieciešams pārvadāt bagāžu? Nekādu problēmu. Vienkārši nolokiet 60:40 aizmugurējos sēdekļus, lai nodrošinātu plašu telpu bagāžai.

 • Palielināt

  Vai jums patīk skaistas tehnoloģijas? Tās iecienījis arī jaunais Kia Stonic, kas aprīkots ar pievilcīgu 7'' „peldošo” skārienekrānu. Jūs varat to izmantot visam, sākot ar radio atskaņošanu, beidzot ar navigāciju, turklāt jūs saņemsiet arī kartes atjauninājumus 7 gadu garumā.5 Aizmugurē sēdošie pasažieri var izmantot USB lādētāju, ja nepieciešams uzlādēt kādu ierīci.

 • Palielināt

  Šī unikālā pilsētas krosovera atraktivitāti papildina 1.0 T-GDI dzinējs ar 120 ZS jaudu9. Apsēdieties, piesprādzējieties un izbaudiet jaunu aizraujošas braukšanas līmeni.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • Palielināt

  Atklājiet DRIVE WiSE — Kia progresīvo vadītāja palīgtehnoloģiju klāstu, kas aizvien paplašinās.6 Šīs novatoriskās funkcijas izstrādātas, lai padarītu braukšanu drošāku, un tās jums palīdz ātri reaģēt bīstamās situācijās. Jūs varat vienkārši izbaudīt braucienu.

 • Palielināt

  Braucot ar ieslēgtiem tālo gaismu priekšējiem lukturiem, tālo gaismu palīgsistēma (HBA) konstatē tuvojošos transportlīdzekļus un automātiski izslēdz jūsu spožās gaismas. Tādējādi jūs neapžilbināsiet pretimbraucošos vadītājus, un jums pat nebūs par to jādomā.

 • Palielināt

  Nogurums vai uzmanības novēršana uz ceļa var būt ļoti bīstama gan jums, gan citiem satiksmes dalībniekiem. Joslas maiņas brīdinājuma (LDW) sistēma seko jūsu pozīcijai joslā un, ja jūs maināt trajektoriju, brīdina jūs ar vizuālu un skaņas signālu palīdzību.

 • Palielināt

  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA) palīdz jums novērst satiksmes negadījumus vai mazināt to sekas, nepieciešamības gadījumā brīdinot jūs un veicot automātisku bremzēšanu.7 Uz jaunā Kia Stonic priekšējā bampera esošais sensors un uz vējstikla esošā kamera konstatē tuvumā pastāvošu bīstamību, piemēram, citus automobiļus un gājējus.

 • Palielināt

  Vadītāja uzmanības brīdinājuma (DAW) sistēma stingri uzrauga, kā jūs vadāt automobili. Ja sistēma jūt, ka jūs, iespējams, esat noguris, tā iesaka atpūsties.

 • Palielināt

  Zonas, ko jūsu acis nevar saredzēt, rada vispārzināmu bīstamību. Aklo zonu sadursmes brīdinājuma (BCW) sistēma ar aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājumu (RCTCW) brīdina jūs, kad jūsu aklajā zonā iebrauc citi transportlīdzekļi. Jūs paliekat sveiks un vesels.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

SALONA APRĪKOJUMA KOMPLEKTI

 • Palielināt

  Green Pack salona aprīkojuma komplekts ir ietverts TX varianta standarta aprīkojumā, un tas ir pieejams kā papildaprīkojuma komplekts citos variantos. Green Pack komplekts ietver tekstila sēdekļu pārvalkus apvienojumā ar mākslīgo ādu, zaļus izšuvumus un zaļus dekoratīvos elementus.

 • Palielināt

  Grey Pack salona aprīkojuma komplekts ir ietverts TX varianta standarta aprīkojumā, un tas ir pieejams kā papildaprīkojuma komplekts citos variantos. Grey Pack ietver tekstila sēdekļu pārvalkus apvienojumā ar mākslīgo ādu, pelēkus izšuvumus un pelēkus dekoratīvos elementus.

 • Palielināt

  Mākslīgās ādas salons ir ietverts standarta TX apdares variantā, un tas ir pieejams kā papildaprīkojuma komplekts citos apdares variantos.

 • Palielināt

  Orange Pack salona aprīkojuma komplekts ir ietverts TX varianta standarta aprīkojumā, un tas ir pieejams kā papildaprīkojuma komplekts citos variantos. Orange Pack ietver tekstila sēdekļa pārvalkus apvienojumā ar mākslīgo ādu, oranžus izšuvumus un oranžus dekoratīvos elementus.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

IZMĒRI

Dzinējs Komplektācija Pārnesumu kārba Degviela CO₂ izmeši Vidējais degvielas patēriņš Cena Atlaižu cenas
1,2 MPI, 84 ZSLX PlusManuālāBenzīns1185,214 99013 990
1,4 MPI, 100 ZSLX PlusManuālāBenzīns1255,515 99014 990
1,4 MPI, 100 ZSEXManuālāBenzīns1255,517 49015 990
1,4 MPI, 100 ZSEX Comfort PackManuālāBenzīns1255,518 99016 990
1,0 T-GDI 120 ZSEX Comfort PackManuālāBenzīns1155,019 99017 990
1,6 CRDi, 110 ZSEX Comfort PackManuālāDīzelis1094,221 49019 490
1,4 MPI, 100 ZSTXManuālāBenzīns1255,520 49018 490
1,0 T-GDI 120 ZSTXManuālāBenzīns1155,021 49019 490
1,6 CRDi, 110 ZSTXManuālāDīzelis1094,222 99020 990

APKOPES INTERVĀLI

15 000 KM / 12 MĒNEŠI
30 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

Euro NCAP

Visi Kia Stonic modeļi, kas aprīkoti ar ADAS Pack drošības paketi (EX Comfort pack un TX komplektācijas), ir saņēmuši Euro NCAP reitinga 5-zvaigžņu vērtējumu. Visiem Kia Stonic modeļiem bez ADAS Pack drošības komplekta (LX Plus un EX komplektācijas) tika piešķirts 3-zvaigžņu Euro NCAP reitinga vērtējums.

 

RIEPU MARĶĒŠANA

Disku izmēri Riepu ražotājs Riepu izmērs Klase dry Klase wet Klase Rezultāts
15 Kumho 185/65R15 C C img/dpackage/Tyres/twobar.png 70
15 Michelin 185/65R15 C A img/dpackage/Tyres/twobar.png 70
16 Michelin 195/55R16 C A img/dpackage/Tyres/twobar.png 70
17 Continental 205/55R17 E A img/dpackage/Tyres/threebars.png 72