360° view

pirmā tikšanās

pirmā tikšanās
 • Palielināt

  Jūs esat pilnībā nodevušies darbam. Un darāt to gudri. Tas pats būtu jādara jūsu automobilim. Jaunais Kia Optima ir ne tikai pārpilns ar spīdošām idejām, izpalīdzīgām tehnoloģijām un viltīgiem komunikācijas paņēmieniem, bet arī piedāvā modernas drošības un komforta tehnoloģijas, lai sagādātu bezrūpīgu braukšanas prieku. Principā tas ir radīts tāpēc, lai jums būtu visas panākumu sasniegšanas iespējas.

 • Palielināt

  Biznesa vidē pirmajam iespaidam ir izšķiroša nozīme. Bet vēl lielāka - pastāvīgajam iespaidam. Jaunā Kia Optima dizainā ir apvienots atlētiskums ar izteiksmīgām līnijām un modernu apdari, radot oriģinālu automobili tiem, kas meklē kaut ko atšķirīgu.

 • Palielināt

  Jaunās Optima interjerā īpaša uzmanība ir pievērsta kvalitātei un sīkām detaļām, kas attaisnos arī prasīgāku pircēju cerības. Moderns stils, plašāks salons, augstas kvalitātes materiāli un visjaunākie tehnoloģiskie risinājumi garantē jaunajai Kia Optima reprezentabla automobiļa lomu.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

Nozīmīgi

Nozīmīgi
 • Palielināt

  Uzlabojiet pamanāmību naktī ar dinamiskām pavadīšanas gaismām, kas automobiļa starmešu starus automātiski pielāgos pagriezienam, pretimbraucošo automobiļu gaismām un ceļu apstākļiem. Vienkārši vēl viena spīdoša ideja, kas palīdzēs palielināt jaunā Optima automobiļa vadīšanas drošumu.

 • Palielināt

  Jaunā Optima salons lepojas ar mazāku trokšņa un vibrācijas līmeni (NVH), kas palīdzēs jums pilnībā koncentrēties ceļam, justies mierīgi un relaksēti.

 • Palielināt

  Atkarībā no laika apstākļiem, komforts jaunās Optima salonā ir visaugstākajā līmenī. Siltā un aukstā gaisa cirkulācija priekšējos sēdekļos nodrošina, ka nekad nebūs pa karstu vai aukstu.

 • Palielināt

  Vai jums ir gadījies uzmanīt sava viedtālruņa akumulatoru, kad sarunas negrib vien rimties? Aizmirstiet par to. Jaunajā Optima automobilī tālruni varēsiet uzlādēt, to novietojot uz vidējās konsoles.

 • Palielināt

  Kas to ir teicis, ka darbs un atpūta kopā nesader? Izvēlieties jaudīgo augsta līmeņa skaņas sistēmu Harman Kardon 590 W, un jūs varēsiet ļauties mūzikas kaislībai, un nākotnē savu biznesa ceļojumu laikā baudīt augstas kvalitātes mūzikas atskaņojumus.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

KIA OPTIMA PHEV DIZAINS

KIA OPTIMA PHEV DIZAINS
 • Palielināt

  Kia Optima Plug-in hibrīda dizains ir radīts, lai ieviestu jaunas ēras klātbūtni un īpaši pārsteigtu. Vienā automobilī ir prasmīgi apvienots labs dizains, ilgtspējīgums un pati jaunākā hibrīdtehnoloģija. Gatavojies sagaidīt agrāk neredzētu Plug-in hibrīdu!

 • Palielināt

  Stilīgi aerodinamisks! Līdz pēdējam noslīpētās līnijas vienlaikus nodrošina energoefektivitāti un izsmalcinātu ārējo izskatu. Detaļas spilgti zilā krāsā uzsver draudzīgumu videi un sniedz automobilim īpašu izskatu.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

PHEV TEHNOLOĢIJA

DIVI DZINĒJI, ZEM VIENA PĀRSEGA

 • Palielināt

  Piedzīvo jauna veida efektivitāti un garāku nobraukumu kā vairākumam hibrīdu. Elektriskā un benzīna dzinēju kombinācija nodrošina vienmērīgu un baudāmu braucienu. Pateicoties 7 gadu garantijai, kas attiecas arī uz bateriju, Tev ir garantēts dvēseles miers.

 • Palielināt

  Optima PHV patiešām nemanāmi un vienmērīgi pārslēdzas no benzīna dzinēja uz elektrodzinēju. Katra bremzēšanas reize ražo kinētisko enerģiju, kas savukārt tiek izmantota baterijas uzlādei. Automobilis ir aprīkots ar 220 V elektroligzdu un 2 kabeļiem, kas ļauj automobili ērti uzlādēt mājās.

 • Palielināt

  Pateicoties elektrodzinējam un 2 litru degvielas dzinējam, kas nodrošina 205 zirgspēku jaudu, kā arī apjomīgajai baterijai, automobiļa kopējais nobraukums bez uzlādes-uzpildes var sasniegt 980 km.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

APKOPES INTERVĀLI

B (2,0 MPI)
15 000 KM / 12 MĒNEŠI
B (2,0 T-GDI)
10 000 KM / 12 MĒNEŠI
D (1,7 CRDi)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

Dzinējs Komplektācija Pārnesumu kārba Degviela Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
1.7 CRDi DCTTXAutomātiskāDīzelis4,411633 49029 490

IZMĒRI

KRĀSAS OPTIMA PHEV

RIEPU MARĶĒŠANA

Disku izmēri Riepu ražotājs Riepu izmērs Klase dry Klase wet Klase Rezultāts
16 Kumho 215/60R16 C B img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
16 Nexen 215/60R16 C B img/dpackage/Tyres/twobar.png 70
17 Continental 215/55R17 E A img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
18 Michelin 235/45R18 E A img/dpackage/Vehicles/OPTIMA-2016/Colors/kia_optima_my17_18_alloy_wheel_8907_47901.jpg 71