SPORTAGE

DIZAINS
 • DIZAINS Palielināt
  DIZAINS

  Esiet pamanāms ikreiz, kad apsēžaties pie pilnīgi jaunā Kia Sportage stūres. Šim Eiropā izstrādātajam un ražotajam automobilim ir skatienu piesaistoši sāni, izteiksmīga sportiska stila priekšpuse ar Kia raksturīgo režģi un rūpīgi izstrādātas hromētas logu apdares. Drosmīgais aizmugures dizains un dinamiski mirgojošās aizmugures gaismas piešķir eleganci un stilu.

 • DROSMĪGS SPORTA APVIDUS AUTOMOBIĻA STILS Palielināt
  DROSMĪGS SPORTA APVIDUS AUTOMOBIĻA STILS

  Pilnīgi jaunajam Sportage no motora pārsega līdz pat bagāžas nodalījumam manāmas sporta apvidus automobilim raksturīgās iezīmes. Arī augstie priekšējie lukturi un zemais, platais režģis piešķir priekšpusei izteiksmību un stabilu novietojumu uz ceļa. Plūdenās līnijas un izteiksmīgās iezīmes padara dizainu dinamisku. Aizmugurē izteiksmīgās līnijas un rūpīgi izstrādāto virsbūvi papildina izteiksmīgi aizmugurējie lukturi — šo dizainu jūs nespēsiet aizmirst.

 • UZLABOTS INTERJERS Palielināt
  UZLABOTS INTERJERS

  Pilnīgi jaunā Sportage salons ir pārsteigumu pilns. Jūs varat sajust un saskatīt atšķirību, ko rada tā maigie materiāli, izsmalcinātā apdare un rūpīgi izstrādātās detaļas. Jaunais, ergonomiskais salons ir pilnībā orientēts uz vadītāju — viss atrodas ērti aizsniedzamās un saredzamās vietās. Tādējādi jūs varat veltīt visu savu uzmanību ceļam.

Iepriekš Tālāk

DROŠĪBA
 • AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA Palielināt
  AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

  Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma(2) palīdz novērst negadījumus, garantējot jūsu drošību. Sensors un kamera identificē gājējus un automobiļus uz ceļa, brīdinot jūs, ja pastāv sadursmes risks. Ja jūs nereaģējat, tiek automātiski iedarbinātas automobiļa bremzes, lai novērstu negadījumu vai mazinātu tā sekas.

 • AKLĀS ZONAS KONTROLES SISTĒMA Palielināt
  AKLĀS ZONAS KONTROLES SISTĒMA

  Likvidējiet nepārredzamās zonas, izmantojot aklās zonas kontroles sistēmu. Šī viedā tehnoloģija kontrolē aklās zonas un parāda vizuālu brīdinājumu sānskata spogulī, ja aklajā zonā iebrauc cits transportlīdzeklis. Kad braucat atpakaļgaitā, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma brīdina jūs, ja automobilim kaut kas tuvojas. Sirdsmieram, izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā.

 • INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC) Palielināt
  INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC)

  Izmantojot kameru un radaru, inteliģentā kruīza kontrole var regulēt gan Sportage ātrumu, gan attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. Sistēma saglabā attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, automātiski modulējot jūsu automašīnas braukšanas ātrumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis kāpina braukšanas tempu, arī Sportage uzņem ātrumu līdz iestatītajai vērtībai. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis samazina braukšanas tempu, un ieprogrammēto drošo sekošanas attālumu nevar saglabāt, sistēma samazinās ātrumu vai pat apturēs automašīnu.

 • ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU INFORMĀCIJAS FUNKCIJA (SLIF) Palielināt
  ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU INFORMĀCIJAS FUNKCIJA (SLIF)

  Ātruma ierobežojuma informācijas funkcija sniedz visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu ievērot noteiktos ātruma ierobežojumus. Izmantojot kameru uz vējstikla, tas nolasa ātruma un apdzīšanas ierobežojumus un šo informāciju skaidri parāda navigācijas ekrānā un mērinstrumentu panelī. Pieejama kā papildaprīkojums EX komplektā.

 • VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW) Palielināt
  VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW)

  Sistēma nosaka, vai zaudējat koncentrēšanās spēju, uzraugot stūres kustību, indikatoru, paātrinājumu un vispārējo brauciena ilgumu. Konstatējot miegainības vai neuzmanības pazīmes, DAW brīdina ar akustisku signālu un kafijas tases simbolu mērinstrumentu panelī.

 • TĀLĀS GAISMAS LUKTURU PALĪGSISTĒMA (HBA) Palielināt
  TĀLĀS GAISMAS LUKTURU PALĪGSISTĒMA (HBA)

  Kad naktī vējstikla kamera nosaka pretim braucoša transportlīdzekļa priekšējos lukturus, tālās gaismas lukturu palīgsistēma automātiski pārslēdz lukturus uz tuvo gaismu, lai nepieļautu pretim braucošo autovadītāju apžilbināšanu. Kolīdz automašīna ir pabraukusi garām, atkal automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas.

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • BEZVADU TĀLRUŅA LĀDĒTĀJS Palielināt
  BEZVADU TĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

  Aizmirstiet kabeļus – jums tikai jānovieto savs viedtālrunis ar Qi tehnoloģiju uz bezvadu tālruņa lādētāja.

 • JBL SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL SKAŅAS SISTĒMA

  Ieklausieties citā ritmā: pilnīgi jaunajā Sportage savu iecienītāko mūziku varat klausīties augstākajā kvalitātē. 8 skaļruņu JBL skaņas sistēma, kas ietver Clari-fiTM mūzikas kvalitātes uzlabošanas tehnoloģiju, uzlabo MP3 audio kvalitāti, nodrošinot dzidru augstas izšķirtspējas skaņu. Svarīgākais jautājums: kuram dziesmu sarakstam dziedāt līdzi vispirms?

 • SAVIENOJIETIES, NOKLIKŠĶINIET UN IZBAUDIET Palielināt
  SAVIENOJIETIES, NOKLIKŠĶINIET UN IZBAUDIET

  Lai savienojamība turpinās neatkarīgi no jūsu galamērķa! Izmantojiet un uzlādējiet visas savas ierīces elastīgi, izmantojot USB un ārējās pieslēgvietas, kas atrodas pilnīgi jaunā Kia Sportage priekšējā konsolē. Salonā sēdošajiem draugiem un ģimenes locekļiem patiks aizmugures sēdekļu ātrās uzlādes USB pieslēgvietas. Ar Bluetooth® jūs nepalaidīsiet garām nevienu zvanu un varēsiet klausīties savas iecienītākās dziesmas.

Iepriekš Tālāk

B (1,6 GDI)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI
B (1,6 T-GDI)
15 000 KM / 12 MĒNEŠI
30 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

Piedziņa Dzinējs Komplektācija Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
4x41,6 T-GDI 4WD (DCT) (177 ZS)GT-LineAutomātiskā6,6 - 8,816929 49026 990
Dimension image
Dimension image