Atveriet iespēju pasauli ar Kia EV9

Iegādājoties jauno Kia EV9, dāvanā saņemsiet īpašu e-uzlādes karti ar limitu EUR 2000,  elektromobiļa uzlādei Mobilly apkalpotajos lielākajos uzlādes tīklos.

Kampaņas noteikumi un nosacījumi:

1. Kia EV9 iepazīšanas kampaņa attiecas uz pirmajiem 30 (trīsdesmit) jaunajiem Kia EV9 automobiļiem, kas kampaņas ietvaros tiks pārdoti Baltijas valstīs (Latvijā, Igaunijā un Lietuvā) uzņēmumam vai privātajam klientam.

2. Latvijā kampaņas sadarbības partneris ir SIA Mobilly.

3. Kampaņas ietvaros, iegādājoties jauno Kia EV9 automobili, importētājs Kia Auto AS nodrošinās automobiļa pircējam speciālu e-uzlādes karti (turpmāk – Karti) ar limitu EUR 2000,- (Divi tūkstoši eiro 00 centi) vērtībā, kuru var izmantot elektromobiļa uzlādei Mobilly apkalpotajos lielākajos uzlādes tīklos (tādos kā “E- mobi” CSDD tīkla stacijas, Ignitis ON, Elektrum Drive un drīzumā arī citās uzlādes stacijās). Vairāk informācija par uzlādes stacijām pieejama Mobilly lietotnē.

4. Mobilly apkalpotajās uzlādes stacijās ar dažādu jaudu ir dažādi uzlādes tarifi.

5. Karte uzlādes apmaksai ir derīga līdz 2027. gadam vai līdz kredīta atlikuma izlietojumam, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais.

6. Karti var izmantot tikai publiskajās Mobilly apkalpotajās uzlādes stacijās, lai veiktu automobiļa uzlādes apmaksu, un to nevar pārvērst citos pakalpojumos vai produktos.

7. Mobilly piešķirtajā lietotāja kontā vietnē https://mans-emobi.mobilly.lv/lv/login klients varēs sekot līdzi Kartes atlikumam.

8. Karti klientam izsniedz kopā ar automašīnas nodošanu.

9. Kampaņa ir spēkā, kamēr visas akcijas automašīnas ir pārdotas.

10. Atceļot Kia EV9 pirkšanas-pārdošanas darījumu, uzlādes karte kopā ar automašīnu jāatdod Kia dīlerim, un Kartes lietošana jāpārtrauc uzreiz pēc paziņojuma par atteikšanos no darījuma. Uzlādes kartes izmantošanas gadījumā pēc atteikšanās no automašīnas iegādes darījuma, KIA dīleris klientam izraksta rēķinu par veiktajām maksas darbībām pēc atteikuma paziņojuma.

Apskati Kia EV9 modeli ŠEIT