360° view

DIZAINS

TREŠĀS PAAUDZES KIA SORENTO

DIZAINS
 • Palielināt

  Kia globālās kvalitātes centrā pārbaudītais Sorento atspoguļo Kia filozofiju - pārspēt cerības un vēlmes un piedāvāt visaugstākā līmeņa braukšanas īpašības, izcila dizaina inovācijas un gudras tehnoloģijas.

 • Palielināt

  Pieskārienam tīkami audumi un āda, spīdīgi akcenti, matēta hroma apdare... Kia dizaineri neskopojās, radīdami patiesu luksusu, kas ir ne vien vizuāli pievilcīgs, bet arī rada kvalitātes sajūtu pieskaroties.

 • Palielināt

  Iekārtojieties ērti jaunajos sēdekļos ar stingru atbalstu un mīkstas ādas apdari un izbaudiet braucienu ar elektrisku regulēšanu astoņos virzienos abiem priekšējiem sēdekļiem un elektrisku jostas vietas atbalsta regulēšanu četros virzienos vadītāja sēdeklim.

 • Palielināt

  Papildaprīkojumā pieejamā divu paneļu panorāmas jumta lūka ir atverama, lai ielaistu salonā plašumu un gaismu, gluži kā stikla jumts virs priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem.

 • Palielināt

  Jaunas formas paaugstināta bufera ieskautie, izliektie priekšējie lukturi ir integrēti ar izteiksmīgiem LED dienas gaitas lukturiem, kas ļauj jums būt labāk pamanāmam uz ceļa, braucot diennakts gaišajā laikā. Tie uzlabo arī automobiļa vizuālo tēlu.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

TEHNOLOĢIJA

AUGSTA LĪMEŅA TEHNOLOĢIJAS, KAS JUMS PATIKS

TEHNOLOĢIJA
 • Palielināt

  Šī automatizētā sistēma novietos Sorento stāvvietā jūsu vietā gan paralēli brauktuvei, gan perpendikulāri atpakaļgaitā. Tāpat tā palīdzēs arī izbraukt no stāvvietas.

 • Palielināt

  SLIF parūpēsies, lai nebūtu nekādu šaubu par maksimālo braukšanas ātrumu attiecīgajā ceļa posmā. Sistēma izmanto iebūvētu kameru, kas nolasa ātruma ierobežojumu ceļa zīmes un pārraida šo informāciju uz vadītāja mērinstrumentu bloku.

 • Palielināt

  Izbaudiet priekšrocības, ko sniedz fiksēti pagrieziena apgaismošanas lukturi, kas sniedz apgaismojumu atkarībā no stūres leņķa, un moderni adaptīvie HID priekšējie lukturi, kas pielāgojas priekšā esošā ceļa līkumiem.

 • Palielināt

  Izbaudiet iespēju redzēt visu apkārt notiekošo, pateicoties apkārtskata monitoram ar četrām kamerām, kas ļauj skatīties visos četros virzienos, novietojot automašīnu stāvvietā.

 • Palielināt

  Radara sensori kontrolē joslu aiz automašīnas, kas nav redzama vadītājam, un brīdina, ja cits transportlīdzeklis uzsāk apdzīšanu, tādā veidā samazinot sadursmes risku. Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma brīdina, ja kāds transportlīdzeklis tuvojas no sāniem, kad braucat atpakaļgaitā.

 • Palielināt

  Šī aktīvās drošības sistēma ar skaņas signāla palīdzību brīdina, kad automašīna novirzās no braukšanas joslas, neieslēdzot pagrieziena rādītāju, ļaujot jums noturēties uz ceļa, pat ja uz brīdi zaudējat modrību.

 • Palielināt

  Šī inteliģentā aktīvās drošības tehnoloģija darbojas kā kruīza kontroles funkcija, līdz tās sensori konstatē priekšā esošu transportlīdzekli vai šķērsli. Pēc tam tā automātiski samazina ātrumu vai pat pilnībā aptur automašīnu, lai ieturētu drošu distanci un izvairītos no sadursmēm.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

GALVENIE ASPEKTI

GALVENIE ASPEKTI
 • Palielināt

  Izvēlieties audio-video-navigācijas sistēmu ar modernu 7 collu LCD skārienjūtīgu ekrānu vai 8 collu skārienjūtīgu ekrānu, kas papildus piedāvā balss atpazīšanu un integrāciju ar Premium Infinity™ skaņas sistēmu.

 • Palielināt

  Atskaņojiet mūziku no iPod, USB atmiņām un citām saderīgām multimediju ierīcēm, vienkārši pievienojot tās integrētajām 3,5 mm (analogajai) un USB ligzdām.

 • Palielināt

  Salons ir kļuvis vēl plašāks, tajā ir vairāk vietas otrās un trešās rindas pasažieru kājām. Pateicoties trešajai sēdekļu rindai, pilnīgā mierā un komfortā var braukt līdz septiņiem cilvēkiem.

 • Palielināt

  Ir īpaši padomāts par aizmugures sēdekļu pasažieriem, piedāvājot USB un 12 V pieslēgvietas, kas ļauj uzlādēt sakaru vai izklaides ierīces. Tas lieliski noder gan ikdienā, gan tālākos braucienos.

 • Palielināt

  Bagāžas nodalījuma durvis atveras automātiski, kad tuvumā atrodas inteliģentā atslēga, lai iepirkumu maisus vai smagus priekšmetus varētu ievietot bagāžas nodalījumā, nemeklējot atslēgas.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

EURO NCAP PIECAS ZVAIGZNES

 • Eiropas vadošā satiksmes drošības organizācija Euro NCAP piešķīra Kia Sorento maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu. Modelis uzrādīja īpaši augstus rezultātus pieaugušo braucēju aizsardzības, pasažieru-bērnu aizsardzības un drošības palīgsistēmu jomās.

APKOPES INTERVĀLI

 

D (2,2CRDi)

30 000 КМ / 24 MĒNEŠI

 

Dzinējs Komplektācija Pārnesumu kārba Degviela Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
2,2 CRDIEX Comfort PackAutomātiskāDīzelis6,717739 99035 990
2,2 CRDITXAutomātiskāDīzelis6,717746 49041 490
2,2 CRDI 7 seatsEX Comfort PackAutomātiskāDīzelis6,717740 99036 990

IZMĒRI